biuro@moneyworld.pl
  
O firmie
Firma Money World, działająca wcześniej pod nazwą Kantor Wymiany Walut, rozpoczęła działalność na rynku wymiany walut w maju 1998r. Od samego początku nie uległa zmianie forma prawna firmy i wciąż jest ona kierowana przez jej założyciela. 
Działalność firmy jest wzorowo oceniana przez organ nadzorujący-Narodowy Bank Polski, czego świadectwem jest m.in. otrzymany dyplom od Prezesa NBP Sławomira Skrzypka, otrzymany w dowód uznania za wkład w prace badawcze oraz inne wyróżnienia.

Strategia firmy od początku zakładała, iż musi być ona nastawiona na zaspokajanie wszelkich potrzeb klienta i dostosowywać model działania do jego wymagań. Stąd też nasze działanie charakteryzuje innowacyjność, poszerzanie gamy oferowanych usług oraz elastyczność. Oferowane przez nas usługi w oddziałach charakteryzuje najwyższa jakość oraz ukierunkowanie na satysfakcję klienta, co oznacza poznanie jego potrzeb oraz w miarę możliwości ich realizację.

Sieć kantorów wymiany walut pod nazwą Money World obejmuje obecnie kilkanaście oddziałów m.in. na terenie Lotniska im. Chopina w Warszawie, a także na terenie dworców kolejowych PKP w Warszawie. Pracujemy nad powiększeniem sieci naszych placówek, czego efektem jest otwarcie niebawem kolejnego kantoru w nowo powstającym centrum handlowym MODO w Warszawie. Wiemy, iż wartość firmy buduje dobrze wykształcona kadra, dlatego też wspomagamy naszych pracowników w stałym podwyższaniu kwalifikacji, nie tylko zawodowych. Bieżące szkolenia mają na celu przypominanie pracownikom, iż najwyższą wartością dla firmy, jest satysfakcja jej klientów. Obecnie stanowimy zespół ponad 30 wysoko wykwalifikowanych osób, w zdecydowanej większości posiadające wyższe wykształcenie, władające minimum jednym językiem obcym.
Kalkulator walutowy
Wpisz ilość i wybierz walutę:

Wartość zamawianej waluty:
0.00 zł

Kursy wymiany walut aktualizowane są w godzinach pracy, tj. codziennie od godz. 6.00 do godz. 23.00

Zamówienie walut złożone przez internet ważne jest przez 48 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Kontakt
Money World
Lotnisko Chopina


Stacja Kolejowa
Pomieszczenie 0.13 łącznik stacji kolejowej

tel. 22 650 33 87
email biuro@moneyworld.pl


Godziny otwarcia:
7 dni w tygodniu
6:00-23:00Informacje

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług na terenie Lotniska Chopina w Warszawie. Kantor Wymiany Walut zlokalizowany jest na terenie Stacji Kolejowej, pomieszczenie 0.13.

Oferujemy usługi codziennie w godzinach 6.00-23.00.

Proponujemy Państwu możliwość kupna i sprzedaży 24 walut wymienialnych, z możliwością negocjacji kursu wymiany dla transakcji o równowartości minimum 500 EUR.
Istnieje możliwość zamówienia waluty poprzez stronę internetową lub telefon oraz odbiór zamówienia w naszym biurze w dniu wylotu.


Jak do nas trafić?